Діяльність

Комерційна нерухомість

«Укренерго» з 2008 року здає в оренду офісні і два складських приміщення в офісному центрі за адресою: вул. Антоновича, 103. Площа офісних приміщень – від 15 до 420 м. кв. Складські приміщення площею 140 і 190 м.кв. У 2019-ому заплановано провести капітальний ремонт та реконструкцію усіх приміщень. Вартість оренди становить від 200 грн. за м. кв.    

Газові заправки

При «Укренерго» діють дві газозаправні станції: в Черкасах та в Кіровограді. Там автомобілі заправляють пропан-бутаном та метаном. Обидві автозаправки введені в експлуатацію з 2009 року. Черкаська заправна станція продає понад 50 тис. куб. газу в в місяць. Кіровоградська – 150 тис. куб. На обох заправних станціях здаються в оренду складські приміщення площею 320 м.кв.

Газовидобування

В групі компаній «Укренерго» видобутком газу  займається дві структури -  «Надрагаз» і «Інгазко». «Надрагаз-плюс» здійснює підготовку блакитного палива до подачу в систему газопроводів. «Надрагаз» з 2004 року розробляє Гуцулівське газове родовище, що на Івано-Франківщині. Там компанією пробурено 10 свердловин.

 «Інгазко» розробляє Красноїльське газове родовище на Чернівеччині. Його компанія почала експлуатувати з грудня 2017 року.