Група компаній

ТзОВ ТЗП "ОІК"

Вид діяльності: технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів, оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами, діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення.

ТзОВ "Надрагаз-плюс"

Вид діяльності: видобуток природного газу, надання допоміжних послуг у сфері добування нафти та природного газу, надання в оренду машин, устаткування та товарів, надання інформаційних послуг, надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів

Керівництво: ТЕРЕЩУК СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

ТзОВ «Захід газ»

Вид діяльності: діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту, надання інших допоміжних комерційних послуг, неспеціалізована оптова торгівля, діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, технічні випробування та дослідження, інша професійна, наукова та технічна діяльність.

Керівництво: ТЕРЕЩУК СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

ДП «Енергокабель»

Вид діяльності: ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устаткування, електромонтажні роботи, передача електроенергії.
Керівництво: ПАНАСЮК ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ

ТзОВ «Інгазко»

Вид діяльності: видобуток природного газу, надання допоміжних послуг у сфері добування нафти та природного газу.
Керівництво: ДЕМА НАТАЛІЯ ІГОРІВНА

ТзОВ «Галицька здоба»

Вид діяльності: виробництво хліба та хлібобулочних виробів, борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання. Роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах.
http://halytskazdoba.com.ua

Керівництво: ПАЛІДОВИЧ РОМАН ОРЕСТОВИЧ