Діяльність

Інжиніринг

У 2021 році ТОВ «Укренерго» вирішила активно розвивати напрямок інжинірингу та консалтингу у сегменті нафтогазового і хімічного комплексів.  

Компанія  є радником з усіх аспектів вуглеводневої галузі. Наші потенційні клієни -  це нафтові, газові і хімічні компанії, інвестори, фінансові установи, юридичні фірми а також  регулюючі органи та агентства з розвитку..

Комерційна нерухомість

В офісному центрі "Укренерго", що розташований у м. Львів по  вул. Антоновича, 102в, здаються в оренду офісні приміщення. Про умови оренди та наявність приміщень  можна дізнатися зателефонувавши в офіс компанії.  

Газові заправки

При «Укренерго» діє газозаправна станція в Кропивницькому. Там автомобілі заправляють пропан-бутаном та метаном. Автозаправка введена в експлуатацію з 2009 року. На ній продають понад 150 тис. куб. м. газу в місяць.Також, на заправній станції здають в оренду складські приміщення.

Газовидобування

В групі компаній «Укренерго» видобутком газу  займаються дві структури -  «Надрагаз» та «Інгазко». «Надрагаз-плюс» здійснює підготовку блакитного палива до подачі в систему газопроводів. «Надрагаз» - з 2011 року розробляє Гуцулівське газове родовище, що на Івано-Франківщині. Там компанією пробурено 10 свердловин.

 «Інгазко» розробляє Красноїльське газове родовище на Чернівеччині, яке компанія почала експлуатувати з грудня 2017 року.