Події

«Укренерго» долучилося до проведення шахового турніру

9 серпня 2021

9-го серпня, у Львові розпочався  Відкритий кубок Львова з шахів в якому змагаються юні спортсмени у вікових категоріях  до 20 років та до 12 років. Компанія «Укренерго» стала спонсором цього спортивного дійства.  Турнір триватиме вісім днів та завершиться 16-го серпня. Серед зареєстрованих учасників змагань – чемпіони та призери чемпіонатів України з шахів усіх вікових категорій за останні три роки, понад двадцять кандидатів в майстри спорту та п’ять майстрів спорту.

«Укренерго» відсвяткувало 20-річчя діяльності компанії

27 грудня 2018

Колектив ТзОВ «Укренерго» відсвяткував 20–річчя діяльності. Заснована в 1998 році компанія стала одним з найбільших газових трейдерів Західної України.
«В 1998 році я познайомився з власниками компанії "КГД". Ми порадилися і прийняли рішення зайнятися трейдерством газу. Таким чином розпочали цей бізнес. Після цього ми вирішили інвестувати кошти в газовидобуток. Сьогодні холдинг «Укренерго» - це понад 600 працівників», - зазначив президент «Укренерго» Тарас Керницький.

«Галицька здоба» встановила рекорд України

28 листопада 2018
Пекарі хлібопекарської компанії «Галицька здоба» спекли пиріг-рекордсмен — довжиною 25 метрів 80 сантиметрів і вагою 280 кілограм, який внесений до Національного реєстру рекордів України.

Львівське ТОВ "Укренерго" й "Надра України" ввели в експлуатацію Гуцулівське газове родовище

30 листопада 2005

24 листопада Товариство з обмеженою відповідальністю "Укренерго" за підтримки Національної акціонерної  компанії "Надра України" ввело в експлуатацію Гуцулівське газове родовище.  Воно розташоване в селі Трач, Косівського району, Івано – Франківської  області.  Президент "Укренерго" Тарас Керницький під час відкриття родовища зазначив, що воно включає три свердловини. За попередніми розрахунками, повідомив він, їх строк експлуатації - 10 років.