«Укренерго» відсвяткувало 20-річчя діяльності компанії

27 грудня 2018

Колектив ТзОВ «Укренерго» відсвяткував 20–річчя діяльності. Заснована в 1998 році компанія стала одним з найбільших газових трейдерів Західної України.
«В 1998 році я познайомився з власниками компанії "КГД". Ми порадилися і прийняли рішення зайнятися трейдерством газу. Таким чином розпочали цей бізнес. Після цього ми вирішили інвестувати кошти в газовидобуток. Сьогодні холдинг «Укренерго» - це понад 600 працівників», - зазначив президент «Укренерго» Тарас Керницький.
«Сьогодні наша компанія розрослася новими дочірніми структурами, які займаються різними видами бізнесу», - зазначив директор "Укренерго" Дмитро Бродик.
У 2003 році «Укренерго» стала на шлях освоєння нових напрямків діяльності: в Чернівцях та Кіровограді компанія відкрила газові заправні станції, на яких почали заправляти автомобілі пропаном та метаном. Цього ж року була заснована «Галицька здоба» - хлібопекарське підприємство, що зайняло передові позиції на ринку Львівщини.
В 2005-ому році «Укренерго» починає освоювати Гуцулівське газове родовище на Івано-Франківщині. Там компанією пробурено 10 свердловин. Звідти видобуто понад 100 млн.куб. газу. З 2017 року афілейована компанія «Укренерго» - «Інгазко» починає розробляти Красноїльське газове родовище на Чернівеччині. До кінця 2018 року звідти було видобуто 2,3 млн. куб. газу.
В 2010 році створені ТОВ «Надрагаз» та «Енергокабель». «Надрагаз» продовжує займатися газовидобутком. «Енергокабель» на сьогодні забезпечує постачання електроенергії на території колишнього заводу «Кінескоп», де сьогодні створено бізнес-центр.
Група компаній «Укренерго» сьогодні налічує 7 підприємств. Усі вони продовжують розвиватися та освоювати нові перспективні горизонти бізнесу.