Львівське ТОВ "Укренерго" й "Надра України" ввели в експлуатацію Гуцулівське газове родовище

30 листопада 2005

24 листопада Товариство з обмеженою відповідальністю "Укренерго" за підтримки Національної акціонерної  компанії "Надра України" ввело в експлуатацію Гуцулівське газове родовище.  Воно розташоване в селі Трач, Косівського району, Івано – Франківської  області.  Президент "Укренерго" Тарас Керницький під час відкриття родовища зазначив, що воно включає три свердловини. За попередніми розрахунками, повідомив він, їх строк експлуатації - 10 років.

"Орієнтовні запаси газу - близько 300 млн. куб. м. на глибині 900 м.", - сказав Керницький. За його словами, загальна площа Гуцулівського родовища - 58,75 кв. км. "Поки розвідано тільки 8% його потенціалу", - уточнив Керницький. Так, каже він, у розробку й освоєння Гуцулівського родовища "Укренерго" вклала 11 млн. гривень, а запланований обсяг інвестицій - 26 млн. гривень.

Президент компанії також акцентував на тому, що із введенням в експлуатацію Гуцулівського родовища буде газифіковано 5 навколишніх сіл. Підрядниками робіт виступили компанії "Газбудсервіс" і "СУ-22" (Львів).

ТОВ "Укренерго" створено в 1998 році. Підприємство займається постачанням газу підприємствам агропромислового, машинобудівного комплексу, харчової промисловості у всіх регіонах України. "Укренерго" також реалізує проекти з видобутку газу й газового конденсату.