«Укренерго» долучилося до проведення шахового турніру

9 серпня 2021
«Укренерго» долучилося до проведення Відкритого кубку Львова з шахів

9-го серпня, у Львові розпочався  Відкритий кубок Львова з шахів в якому змагаються юні спортсмени у вікових категоріях  до 20 років та до 12 років. Компанія «Укренерго» стала спонсором цього спортивного дійства.  Турнір триватиме вісім днів та завершиться 16-го серпня. Серед зареєстрованих учасників змагань – чемпіони та призери чемпіонатів України з шахів усіх вікових категорій за останні три роки, понад двадцять кандидатів в майстри спорту та п’ять майстрів спорту. Традиційно, найбільше учасників зі Львова та області. Також є представники з  Києва, Одеси, Мукачева, Рівного, Луцька, Івано-Франківська, Житомира, Хмельницького, Чернівців, Краматорська, Тернополя та Дніпра.

«Вітаємо усіх учасників. Бажаємо виваженості, мудрих ходів і перемоги. Успіхів усім», - зазначив під час вступного слова директор компанії «Укренерго» Дмитро Бродик.

Цього року Відкритий Кубок Львова з шахів – один з найсильніших дитячо-юнацьких шахових турнірів в Україні за складом учасників, а ще – з найбільшим призовим фондом. Рекордні 200 тисяч гривень призових окрім «Укренерго» забезпечили також “Галицька здоба” та Банк «Львів».